KURUMSAL
Sanart, 2008 yılının sonlarında kurulmuş bir organizasyon firmasıdır. Buna rağmen Sanart ekibi eğlence sektörü içerisinde tiyatro ve konser prodüksiyonları başta olmak üzere çeşitli alanlarda on beş yıldır faaliyet göstermektedir.

Sanart aslen kültür ve sanat alanına dair tüm işlerde, her türlü danışma, üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten butik bir firma olmasına paralel faaliyet alanları içerisinde tiyatro prodüksiyonu gerçekleştirmek, tiyatro oyunlarına turneler gerçekleştirmek, konserler ve çeşitli gösteriler organize etmek önemli bir yer tutmaktadır.

Sanat ürünlerinin kaliteden taviz vermeden de ticarileşebileceğine inanan Sanart ekibi, tüm faaliyetlerinde bu düsturla hareket ederek bir taraftan kaliteden taviz vermeyen projelere imza atarken bir taraftan da her yıl on binlerce insanın kültür, sanat ve eğlence ile buluşmasına aracılık etmektedir.

Sanart, 2012 yılından bu yana Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nin işletmeciliğini gerçekleştirmekte olup, sayısız konser ve tiyatro organizasyonuna imza atmıştır. Ocak 2015 itibariyle Sanart, Mall Of İstanbul MOİ Sahne’de de konser, tiyatro başta olmak üzere birçok etkinliği hayata geçirmeye başlamıştır. Çalıştığımız sanatçılara ‘SANATÇILARIMIZ’ sekmesinden ulaşabilirsiniz.